Manželka v lázních
 

Manželky do lázní jezdí a do lázní jezdí i manželé. Mám známého a ten mi vždy vykládá vše o tom jak si lázní užíval. Vždy ten jeho pobyt skončí tím, že je zamilován do cizí ženy. Za dva roky jede znovu do lázní a znovu se zamiluje do cizí ženy. Tak nevím zda se tam jezdí na milenecké turné či léčit.
A moje manželka, no uvidíme. Já jsem doma sám a sám si vařím a sám si peru. Je to znát, a poznámka, že bez tabáku a ženské to není ono, je pravdivá. Já tabák nemusím a ženská mi tu chybí. Už nemohu dělat celý den co právě dle mužského úsudku je třeba dělat. Musím si navařit, musím si umýt nádobí, musím si ale hlavně vše naplánovat. Teď chápu otázku mé ženy, co mám dnes vařit? Já ji odpovím, že je to jedno, sním ledacos. Ale teď je to tak, že sám se ptám sebe Pepo, co budeš vařit? A já nevím a nevím a nevím. Ještě, že jsem si v Lídlu nakoupil jako krizový plán kuřecí inst.polévky. Už jsem za těch deset dní jich šest snědl.
Hodně mi pomáhá snacha, která vždy doveze namražené potraviny a já je konzumuji a řeším tím částečně problém, co budeme Pepo vařit. A moje žena, té je to jedno a užívá si lázní, doufejme, že se tam nezamiluje. Po lázních pojede s mladýma do Chorvatska a zase budu deset dní sám. Pepo co budeš vařit? No teda co to je?!?

zpět

© copyright

  © tvorba yorika